Kdo jsme

U zrodu naší firmy stála myšlenka kvalitního poradenství a precizně odvedené práce pro Váš domov. Kvalitu našich služeb zajišťuje výběr dodavatelů, se kterými máme ověřenou spolupráci. Prosazujeme individuální přístup pro bezstarostný život ve Vašem domě či bytě.

Na čem si zakládáme

SPOLUPRÁCE S KLIENTY

Spolupráce s klienty je pro nás zásadní a nejdůležitější věcí. Snažíme se vyjít zákazníkovy vstříc a udělat vše pro jeho spokojenost.

STAVEBNÍ DOZOR

Náš stavební dozor je zkušený autorizovaný inženýr (architekt), který je ve svém oboru uznávanou autoritou.

INFRASTRUKTURA

Snažíme se budovat co nejjednodušší systém spolupráce celého týmu tak, aby veškeré informace byli co nejdříve tam, kde jsou potřebné.

NÁVRHY A VIZUALIZACE

Pro naše klienty připravujeme co nejlepší vizualizace, které mají posloužit pro lepší představení projektů.

Jak pracujeme

Snažíme se budovat co nejjednodušší systém spolupráce celého týmu tak, aby veškeré informace byli co nejdříve tam, kde jsou potřebné.  

Seznámíme se

analýza zadání, představení hodnot, rozpoznání klíčových momentů, analýza prostředí, průzkum terénu, poznání charakteru

Načrtneme vize

návrh adekvátního řešení, navázání na kontext prostředí, rozvrhnutí správné dispozice a umístění, projdeme všechny varianty, nalezení správného směru, vizualizace finálního řešení

Zhmotníme Vaše představy

výběr dodavatele, spolupráce při realizaci, dozor na stavbě

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a empaticky. Nejsme pouze pracovníci, snažíme se pochopit důvody a situaci klienta. Volíme přátelský přístup, který je mnohdy příjemnější. Snažíme se každou práci udělat tak, jako by byla pro nás. Vše děláme svědomitě a s tím nejlepším přesvědčením. Přidáváme do každé zakázky část sebe a to je naše přidaná hodnota.

Nepřestáváme se vzdělávat

Naše společnost cílí na kvalitu provedených služeb a moderní přístup, proto pravidelně navštěvujeme školení a kurzy a získáváme, všelijaké certifikace. Ať už se jedná o školení výrobců stavebních materiálů, přes účast na stavebních veletrzích, až ke školení na softwarové řešení stavební problematiky.


Líbí se vám naše práce?
Stavte se na kávu, rádi vám představíme možnosti spolupráce.

info@mape-building.cz
+420 728 427 493