Služby

Poskytujeme kompletní poradenské a stavební služby, od návrhů, až po realizaci. Našimi klienty jsou bytové domy, majitelé bytů, majitelé rodinných domů.

Architektonické studie

Stavby rodinných domů na klíč

Architektonická studie řeší zejména tyto části: Tvar, velikost a členění domu. Jak bude dům veliký, jak bude tvarovaný, jakou bude mít střechu. Umístění domu na pozemku. 

V případě, že biť jen přemýšlíte o vlastním bydlení neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám vybrat ten pravý pozemek pro Vás. Připravíme kompletní stavební dokumentaci a na Vaši žádost i 3D vizualizaci. Kompletně Vás provedeme stavebním procesem bez starostí až po předání klíčů od vašeho vysněného domu.


Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce nebytových, společných
a komerčních prostor

Naše společnost se kromě staveb a rekonstrukcí domů zabývá i kompletní rekonstrukcí bytových jader. V případě, že Vám Váš stávající byt nevyhovuje jsme schopni ho do puntíku změnit a zvelebit dle Vašich představ.

Pokud uvažujete o zvelebení Vaší kanceláře, garáže, sklepů či chodeb v bytovém domě, jsme pro Vás ti praví. Provádíme veškeré stavební práce pro SVJ a bytová družstva od oprav prasklin přes výmalbu, až po kompletní zateplení bytových domů. 

Rekonstrukce rodinných domů

Návrhy interiérů

V případě, že vlastní bydlení již máte. Jen Vám z nějakých důvodů nevyhovuje, nebo jste dům již zakoupili a přemýšlíte o rekonstrukci, opět jsme pro Vás ti praví! Navrhneme rekonstrukci tak, aby byl prostor v domě co nejlépe využitý a vše mělo své místo. Předěláme elektroinstalace, vodu, vytápění. Upravíme podlahy, přebouráme stěny. Prostě vše, co si bude přát! V případě požadavku můžeme zpracovat kompletní projektovou dokumentaci a 3D vizualizaci. V případě, že nebudete potřebovat kompletní dokumentaci, zpracujeme jen to, co je v souladu s českou legislativou aby bylo vše v pořádku.    

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a domů, zajistíme veškeré stavební práce. Interiér řešíme komplexně. Osvědčení řemeslníci. Individuální přístup.


Kontaktní zateplení bytů a domů

Využívá izolačních desek z vhodného materiálu (pěnový nebo extrudovaný polystyren, vhodnější je však minerální vlna). Tyto izolace se připevňují přímo na fasádu (lepením, hmoždinkami nebo jejich kombinací) a následně se opatří omítkou. Optimální tloušťku izolace stanoví norma ČSN 73 0540 (Tepelná ochrana budov) z roku 2002; pro stěnu z plných cihel o tl. 450 mm by izolační desky měly mít tloušťku 100 mm. Firma Rockwool vyrábí pro tyto účely izolační desky Fasrock s podélnými vlákny nebo desky Fasrock L s kolmými vlákny. Tyto kontaktní omítkové systémy mají četné výhody: kromě velmi dobrých tepelně-izolačních schopností mají rovněž nízký difuzní odpor (izolace fasády je prodyšná), zabraňují pronikání nežádoucích zvuků do domu a zvyšují odolnost stavby vůči ohni. Jejich montáž však není vhodná pro laické stavebníky a měla by být zadána kvalifikované stavební firmě.

Bezkontaktní zateplení bytů a domů

Bezkontaktní neboli provětrávané fasády jsou vhodné i pro dodatečné zateplení rodinných domů svépomocí. Zateplovací systém je upevněný na vnější plášť domu tak, že mezi izolací a původní fasádou zůstává vzduchová mezera, která umožňuje odvětrání případné vlhkosti, která může pod svrchní plášť proniknout. Izolační desky z kamenné vlny jsou vkládány do roštu z dřevěných nebo ocelových profilů upevněných na obvodové zdi. Mezi tepelnou izolací a vnějším fasádním obkladem musí být větraná vzduchová mezera o minimální šířce 20 mm. Vnější plášť je pak tvořen vhodnými deskami ze dřeva, plastů či minerálních materiálů. Rovněž zde se zlepšují izolační vlastnosti zdiva jak z hlediska tepelného, tak i akustického. Izolace jsou dokonale paropropustné a umožňují odvětrání vodní páry ze zdiva. Nevýhodou tohoto systému je vyšší cena a obtížnější řešení stavebních detailů.

Objednejte si naše služby

Pokud žádáte službu, která není v nabídce. Pokusíme se Vám vyjít vstříc.
Stačí jen zavolat či napsat a ozveme se Vám!